Red Dead Redemption 2 z kamerą „selfie”

Autoportrety.

W powstającym Red Dead Redemption 2 pojawi się - obecna już w GTA 5 - kamera, która umożliwi graczom robienie fotografii typu „selfie”, a więc od frontu prowadzonego bohatera.

Dziennikarze GameSpot podkreślają jednak, że opcja zadziała nieco inaczej niż w piątej odsłonie gangsterskiej serii. Zdjęcia stworzymy z dalszej perspektywy, co oczywiście jest efektem braku zaawansowanej technologii na Dzikim Zachodzie.

Przygotowano kilka póz, które bohater przyjmie podczas robienia fotografii, w tym kucnięcie i postawę stojącą z ręką położoną na pasie. „Selfie” gracze udostępnią w serwisie studia Rockstar, ale nie wiadomo czy gra zaoferuje funkcję publikowania ilustracji na Facebooku.

Warto zaznaczyć, że wspomniana kamera nie jest jedyną funkcją zaczerpniętą z GTA 5 - deweloperzy potwierdzili, że do produkcji trafi również widok FPP. W perspektywie pierwszej osoby można ukończyć cały tytuł.

„Red Dead Redemption 2 może okazać się nie tylko najlepszym tytułem studia, ale również grą, która wyznaczy zupełnie nowe standardy dla elektronicznej rozrywki” - napisaliśmy w naszych wrażeniach z rozgrywki.

Produkcja zadebiutuje 26 października na PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami