Polskie World War 3 zadebiutuje 19 października w Early Access

Współczesne pole walki.

Przedstawiciele gliwickiego studia The Farm 51 poinformowali, że wczesna wersja sieciowej strzelanki World War 3 zadebiutuje 19 października. Gra ukaże się na Steamie w ramach programu Early Access.

Cenę produkcji ustalono na równowartość 28 dolarów - oficjalnej kwoty w złotówkach nie ujawniono, choć powinna wynieść około 102 zł. Póki co nieznane są szczegóły na temat treści, które twórcy udostępnią w obecnym wydaniu tytułu.

Gra położy nacisk na współpracę w drużynie, odwzoruje prawdziwe lokacje i zaoferuje rozwiniętą system personalizacji żołnierza. Autorzy obiecują też zaawansowaną balistykę i symulację pancerza. Deweloperzy współpracują z konsultantami i specjalistami wojskowymi.

W potyczkach weźmie udział maksymalnie 64 graczy, a w planach jest również specjalna odmiana trybu battle royale. Użytkownicy stoczą zmagania między innymi na ulicach Warszawy, Moskwy i Berlina.

Data premiery finalnej wersji World War 3 nie jest na razie znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami