Call of Duty: Black Ops 4 - wszystkie dodatki wcześniej na PS4

Tydzień różnicy.

Call of Duty już od jakiegoś czasu oferowało użytkownikom PS4 wszystkie dodatki wcześniej - do tej pory paczki map trafiały do graczy zazwyczaj z miesięcznym wyprzedzeniem na platformę Sony. W Black Ops 4 nowa zawartość będzie udostępniana na tej konsoli tylko z tygodniowym wyprzedzeniem.

Szczegóły na temat dodatków nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że powrócą płatne DLC. Twórcy mają zamiar udostępniać takie dodatki częściej, ale będą one nieco mniejsze.

Do tej pory ujawniono jedynie, że po premierze gry do cyfrowej dystrybucji trafią nowi specjaliści do trybu multiplayer oraz nowe mapy. Do tego w sumie 4 scenariusze do trybu Zombie.

Wszystko to w ramach przepustki sezonowej, dostępnej między innymi w edycji Pro, za którą zapłacimy około 440-500 zł w zależności od platformy.

Call of Duty: Black Ops 4 debiutuje 12 października. Gra nie zaoferuje typowej kampanii fabularnej, skupiając się na rozgrywce wieloosobowej, kooperacyjnych zmaganiach z nieumarłymi (w 3 scenariuszach na premierę) oraz na trybie battle royale - Blackout.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami