Red Dead Redemption 2 z widokiem FPP

Oraz kamerą filmową.

Debiutujące 26 października Red Dead Redemption 2 oprócz standardowego widoku zaoferuje też perspektywę FPP - to rozwiązanie znane z poprzedniej gry studia Rockstar, GTA 5.

Widok z oczu bohatera będzie dostępny od momentu premiery. Poinformowano, że całą grę można ukończyć korzystając z perspektywy FPP oraz że można ją zmieniać płynnie i przełączać w dowolnej chwili.

Najprawdopodobniej - wzorem GTA 5 - twórcy przygotowali osobne animacje dla opisywanego trybu.

rdr2
Teraz dopiero poczujemy się jak prawdziwy kowboj

Dodatkowo, do gry zaimplementowano kamerę filmową, która pokaże upływ czasu, ale zaprezentuje też akcję w nowy sposób. Możemy przykładowo przytrzymać przycisk, aby koń trzymał się drogi, po czym przełączać się między zwykłą a filmową kamerą.

„Red Dead Redemption 2 może okazać się nie tylko najlepszym tytułem studia, ale również grą, która wyznaczy zupełnie nowe standardy dla elektronicznej rozrywki” - napisaliśmy w naszych wrażeniach z rozgrywki.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami