Assassin's Creed Odyssey - bohaterowie poprzednich części jako załoga statku?

Pomogą też na lądzie.

Użytkownik ResetEra opublikował na forum zrzut ekranu z Assassin's Creed Odyssey. Z grafiki wynika, że gracze będą mogli zrekrutować Evie Frye (bohaterkę odsłony o podtytule Syndicate) na statek i wcielić ją w szeregi załogi.

Jak twierdzi Kylo Rey - autor obrazka - Evie to jak do tej pory jedyna opcja. Jest jednak mało prawdopodobne, aby Ubisoft zdecydował się udostępnić tylko wspomnianą bohaterkę. Możemy więc oczekiwać takich postaci jak Ezio, Altair czy Edward Kenway.

Aby zdobyć postać, należy skorzystać ze sklepu z mikrotransakcjami. Oznacza to, że otrzymamy możliwość wydania realnych pieniędzy albo Kredytów Helixa (waluty wewnętrznej). Jest też inny rodzaj płatności - punkty Ubisoft, które otrzymujemy za rozgrywkę. Właśnie za te punkty można kupić Evie.

ac4
Wielu graczy ucieszyłoby się z Ezio

Kylo Rey zaznacza, że bohaterka widnieje w grze z podpisem kapitana. Po rekrutacji nie spotkamy jej więc tylko na statku, a także w trakcie rozgrywki na ladzie, kiedy przywołamy postać do pomocy.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One. „To znajoma rozgrywka z lepszym systemem walki” - napisaliśmy w naszych wrażeniach z rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami