Red Dead Redemption 2 pozwoli ulepszać obozowisko gangu

Siedziba wyrzutków.

W Red Dead Redemption 2 ulepszymy obozowisko gangu, czyli tymczasową siedzibę grupy wyrzutków. Pozwoli to na odblokowanie bonusów i szybkiej podróży - informuje Rockstar.

Aktywności w obozie i opieka nad członkami gangu to zadania opcjonalne, ale inwestowanie w siedzibę pozwoli na zwiększenie składów żywności, leków i amunicji. Otrzymamy też więcej miejsc na konie.

Arthur zostanie również wynagrodzony, jeżeli zapewni rówieśnikom jedzenie, pieniądze i inne zapasy. Ponadto zwiększy się morale drużyny, co zauważymy podczas rozmów.

rdr4
Polując, zapewnimy członkom gangu pożywienie

Twórcy zapewniają, że obozowisko wypełniono „żywymi” ludźmi, reagującymi na wydarzenia i komentującymi działania gracza spoza terenu siedziby gangu. Podchodząc do postaci niezależnych, bohaterowie zaczepią Arthura i rozpoczną rozmowę, przy czym dialogi są kontekstowe.

Jeżeli rozpoczniemy konwersację po niedawnej kłótni, rozmówca będzie zdenerwowany, a jeżeli właśnie przegraliśmy z nim w domino - wytknie protagoniście porażkę.

Warto zaznaczyć, że upicie Arthura zmieni wachlarz dostępnych interakcji. Obozowisko znajdzie się w różnych częściach mapy, w zależności od postępów w linii fabularnej.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami