FIFA 19 - zobacz zestawy gra + konsola

PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One X.

FIFA 19 debiutuje już 28 września. Premiera najnowszej odsłony piłkarskiej serii to dobry moment, by kupić konsolę w zestawie z grą i zaoszczędzić na pakiecie. Przygotowaliśmy spis ofert w wybranych sklepach.

Jeżeli chcesz kupić grę bez konsoli, lub nabyć wersję PC, zajrzyj na przygotowane przez nas propozycje: FIFA 19 - cena, edycje i oferty przedsprzedaży

Sklep RTV Euro AGD przygotował bogatą ofertę zestawów. Znajdziemy pakiety z różnymi wersjami konsol, pojemnościami dysków, a także jednym lub dwoma kontrolerami do wyboru. Można się również zdecydować na FIFA 19 w edycji Mistrzowskiej, zawierającej cyfrowe bonusy. Są również zestawy z dodatkowymi grami.

PS4:

Xbox One:

Produkty zakupimy z opcją darmowego transportu do domu lub odbioru w jednej z wielu placówek sklepu.

Miedia Expert również przygotował różne propozycje, zarówno ze sprzętem Sony, jak i Microsoftu.

PS4:

Xbox One:

W Media Expert również zamówimy produkty z darmową dostawą. Możemy też odebrać zamówienie w jednym ze sklepów.

Zestawy z konsolą nabędziemy też w OleOle!. Do wyboru przykładowo Xbox One X z FIFA 19 i Shadow of the Tomb Raider lub PS4 Pro z grą i dwoma kontrolerami.

PS4:

Xbox One:

Tutaj również mamy do wyboru opcję darmowej wysyłki.

fif2

Tegoroczna odsłona piłkarskiej serii powinna zadowolić fanów Ligi Mistrzów. Po utracie licencji przez Konami, rozgrywki będą dostępne w grze Electronic Arts. Nowa FIFA to również innowacyjne tryby rozgrywki czy możliwość oddania ryzykownego strzału, który - jeżeli wykonany poprawnie - pośle piłkę wprost do bramki. Mamy też więcej możliwości ustalania taktyki przed meczem i zmiany jej w trakcie spotkania. Kontynuujemy również przygodę Alexa Huntera i innych bohaterów w trybie dla jednego gracza.

O najważniejszych zmianach i nowościach przeczytasz w osobnym artykule.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami