W skład oferty PS Plus na październik wejdą między innymi Diablo 3 w zestawie z fabularnym rozszerzeniem Reaper of Souls oraz Nioh - wynika z nieoficjalnych informacji.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie Aecesaje twierdzi, że w dedykowanej abonamentowi sekcji sklepu PS Store odnalazł grafiki powiązane z wymienionymi grami. Linki prowadzące do kart katalogowych produkcji są jednak na razie nieaktywne.

Niewykluczone, że oba tytuły w październiku otrzymają subskrybenci PS Plus. Oczywiście do informacji należy podchodzić z dystansem, jako że ilustracje mogły pojawić się przez przypadek. Oficjalną ofertę Sony powinno ujawnić w przyszłym tygodniu.

01
Abonenci PS Plus otrzymają Nioh i Diablo 3?

Diablo 3 jest kolejną odsłoną serii rozwijanej przez Blizzard. Rozszerzenie Reaper of Souls wprowadza do produkcji dodatkowy akt kampanii fabularnej oraz kolejną klasę postaci - wyposażonego w zestaw unikalnych zdolności Żniwiarza.

Nioh to zaś wydana w 2017 roku na PS4 gra akcji przygotowana przez studio Team Ninja. Twórcy mocno inspirowali się cyklem Dark Souls - nie zabrakło wysokiego poziomu trudności, a kluczową rolę odgrywają pojedynki za pomocą broni białej.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki