Assassin's Creed Odyssey - zwiastun aktorski zachęca do wybrania własnej przyszłości

Życiowe decyzje.

Firma Ubisoft opublikowała nowy zwiastun Assassin's Creed Odyssey. Zrealizowany z udziałem prawdziwych aktorów materiał zachęca gracza do podejmowania życiowych wyborów.

W filmie pokazano Alexiosa - jednego z głównych bohaterów gry - w różnych sytuacjach. Najpierw ucieka przed strażnikami skacząc między budynkami, a później walczy z opancerzonym przeciwnikiem, handluje i jeździ konno.

Nagranie opatrzono komentarzem narratora, który w dość humorystyczny sposób zachęca do „wybrania swojej przyszłości”. Trailer dostępny jest w wersji zwykłej i nieocenzurowanej - w drugiej użyto mocniejszych określeń.

Możliwość podejmowania decyzji jest jedną z najważniejszych nowości w tegorocznej odsłonie cyklu o zabójcach w kapturach. Twórcy gry obiecują, że dokonywane w toku rozgrywki wybory wpłyną na dalszy przebieg opowieści.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października na PC, PS4 i Xbox One. Po premierze produkcja otrzyma szereg darmowych i płatnych DLC, a nabywcy przepustki sezonowej otrzymają odświeżone wersje dwóch starszych części serii - Assassin's Creed 3 i Liberation.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami