Call of Duty: Black Ops 4 - tryb battle royale ze 100 graczami na premierę?

Przeprowadzono testy.

Treyarch wydłużył otwarte testy beta trybu Blackout na PC o 2 godziny i zwiększył limit graczy na serwerze do 100, sprawdzając rozwiązanie przez wspomniany czas. Oznacza to, że na premierę możemy otrzymać możliwość rozgrywki z taką samą liczbą zawodników, jak w innych battle royale.

W początkowej fazie testów na PS4 w jednym meczu zmagało się 80 zawodników. Treyarch, zadowolone z optymalizacji, już po jednym dniu podniosło limit do 88. Liczbę graczy zachowano niemal do samego końca bety na PC, ale na 2 godziny gra osiągnęła próg PUBG, Fortnite i innych podobnych gier.

Użytkownicy zwracają uwagę, że nie doświadczyli zmian w działaniu gry po podniesieniu limitu zawodników na serwerze. Niewykluczone, że Treyarch zdecyduje się na dalsze eksperymentowanie.

Ostateczną decyzję odnośnie liczby żołnierzy w trybie Blackout poznamy 12 października, w dniu premiery Call of Duty: Black Ops 4. Gra zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami