Twórcy Battlefield V zapewniają, że gra otrzyma duże mapy

Ujawniono lokację o długości 1,5 km.

Po testach wersji beta Battlefield V, część graczy wyraziła niezadowolenie wielkością map, twierdząc, że lokacje nie dorównują tym z Battlefield 3 i 4. Deweloperzy z DICE odpowiedzieli na zarzuty, przekonując, że strzelanka otrzyma odpowiednio duże areny (dzięki, PC Gamer).

Valerian Noghin - projektant trybu wieloosobowego - opublikował mapę Hamada, która w trybie Przełamanie ma się rozciągać na długości 1,5 km (od bazy atakujących do bazy broniących). Potwierdził też, że większość mapy będzie dostępna w Podboju.

map

Na niezadowolenie internautów odpowiedział też Jeff Gagné, projektant poziomów. „Robimy też duże mapy. Wiem, wiem, łatwo jest już wysnuwać wnioski, ale kurczę, gra jeszcze nie wyszła, dopiero dzielimy się informacjami. Nie zakładajcie pewnych rzeczy z góry” - napisał na Twitterze.

Battlefield V zadebiutuje 20 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gra otrzyma wariant battle royale, ale nie na premierę.

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami