FIFA 19 - cena, edycje i oferty przedsprzedaży

PC i konsole.

Nowa odsłona jednej z największych piłkarskich serii - FIFA 19 - debiutuje 28 września. Można już składać zamówienia przedpremierowe na wszystkie docelowe platformy - konsole obecnej, jak i poprzedniej generacji oraz PC. Przygotowaliśmy listę ofert w wybranych sklepach.

Jeżeli wolisz kupić Fifę 19 razem z konsolą, przejdź do drugiego artykułu: FIFA 19 - zestawy gra + konsola

Do wyboru mamy 3 wersje gry:

  • standardowe zamówienie przedpremierowe to do 5 dużych złotych paczek Premium FUT, Cristiano Ronaldo na wypożyczeniu (7 meczów) oraz wyjątkowe stroje FUT
  • Edycja Mistrzowska oferuje 20 paczek FUT, a na wypożyczeniu dostajemy dodatkowo Neymara. To również dostęp na 3 dni przed premierą (25 września) i piłkarz Champions League do wyboru
  • Najdroższa wersja - Edycja Ultimate - to 40 paczek FUT i wyżej wymienione bonusy

Sieć RTV Euro AGD przygotowała ofertę z dwiema wersjami gry - standardową i Ultimate na PS4 (w formie kodu aktywacyjnego). Są też zestawy konsola + gra, zarówno z PlayStation 4, jak i Xbox One.

Produkty zakupimy z opcją darmowego transportu do domu lub odbioru w jednej z wielu placówek sklepu.

W sklepie Muve.pl również kupimy grę na każdy sprzęt. Decydując się na zakup wersji na PS4 otrzymamy też nakładki na kontroler.

Muve.pl oferuje darmową wysyłkę, a do tego zwrot 5 proc. wartości produktu w formie Punktów Złota do wykorzystania w przyszłości.

Decydując się na zakup w Media Expert również wybierzemy spośród dwóch wersji gry - zwykłej i Mistrzowskiej. Są też zestawy z konsolami.

W Media Expert również zamówimy produkty z darmową dostawą. Możemy też odebrać zamówienie w jednym ze sklepów.

Z kolei w OleOle! mamy możliwość kupienia każdej edycji gry - od podstawowej, aż po Ultimate. Wersję Mistrzowską nabędziemy na konsole, a najdroższy wariant - na PlayStation 4.

Ponownie mamy opcję darmowej wysyłki.

fif3

Tegoroczna odsłona piłkarskiej serii powinna zadowolić fanów Ligi Mistrzów. Po utracie licencji przez Konami, rozgrywki będą dostępne w grze Electronic Arts. Nowa FIFA to również innowacyjne tryby rozgrywki czy możliwość oddania ryzykownego strzału, który - jeżeli wykonany poprawnie - pośle piłkę wprost do bramki. Mamy też więcej możliwości ustalania taktyki przed meczem i zmiany jej w trakcie spotkania. Kontynuujemy również przygodę Alexa Huntera i innych bohaterów w trybie dla jednego gracza.

O najważniejszych zmianach i nowościach przeczytasz w osobnym artykule.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami