Fallout: New Vegas na silniku Fallout 4 - gameplay z początku rozgrywki

Pierwsze 10 minut.

Grupa pracująca nad Fallout 4: New Vegas opublikowała materiał z początku rozgrywki modyfikacji, która przenosi wydaną w 2010 roku grę na silnik najnowszej odsłony serii.

Zobaczymy pierwsze 10 minut przygody, a więc rozmowę z Doktorem Mitchellem. Główny bohater wybiera imię, wygląd oraz rozdysponowuje punkty atrybutów. Jest też wywiad psychologiczny.

Deweloperzy mają w planach zrekonstruowanie całej gry - od lokacji i dialogów, aż po mechanizmy i zadania. Plików dźwiękowych z rozmów jednak nie przeniesiono - na potrzeby moda kwestie nagrano od nowa.

W styczniu twórcy zaprezentowali fragment rozgrywki prezentujący Goodsprings - początkową lokację oryginalnej gry. Fallout 4: New Vegas zapowiedziano w sierpniu ubiegłego roku. Data premiery nie jest znana. Mod zmierza prawdopodobnie tylko na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami