Call of Duty: Black Ops 4 - rozwiązanie problemu bratobójczego ognia w planach twórców

Plus: inne zmiany.

Biorąc pod uwagę opinie internautów, Treyarch postanowił rozwiązać problem graczy, którzy eliminują członków swojej drużyny w trybie Blackout w Call of Duty: Black Ops 4.

W fazie beta wariantu battle royale każdy może ostrzelać i zabić dowolnego członka drużyny - nic nie stoi również na przeszkodzie, aby złupić zdobyty przez niego ekwipunek.

Deweloperzy zauważają problem i postarają się go naprawić - wynika z wpisu na Reddicie. W tym momencie wiadomo jedynie, że pojawi się opcja zgłaszania niestosownych zachowań. Niewykluczone też, że Treyarch po prostu wyłączy możliwość korzystania z ekwipunku zabitego członka zespołu.

cod2
Nie wolno strzelać do swoich

Poprawie ulegnie też kamera po powaleniu i informacje na temat przyjętych przez pancerz obrażeń. Treyarch pracuje też nad usunięciem błędów audio.

Dzisiaj koniec otwartych testów beta trybu Blackout na PC. Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami