Assassin's Creed 3 Remastered zapowiedziane

Oraz odświeżona wersja Liberation.

Przepustka sezonowa do Assassin's Creed Odyssey będzie zawierać odświeżoną wersję trzeciej części serii cyklu, a także odsłony o podtytule Liberation - poinformował Ubisoft. Dodatkowo, zremasterowane gry w marcu 2019 roku zadebiutują jako samodzielny produkt.

Odnowione edycje zmierzają na PC, Xbox One i PlayStation 4. Odświeżone wersje cechuje nie tylko poprawiona warstwą graficzna (rozdzielczość 4K i HDR), ale też usprawnione mechanizmy rozgrywki (dzięki, IGN).

Assassin's Creed 3 zadebiutował w 2012 roku. Głównym bohaterem jest Connor, a akcja toczy się w Ameryce Północnej w latach 1753-1783. Gra zaproponowała wyraźnie zmieniony względem poprzednich części cyklu system walki.

aclib
Co ciekawe, Liberation otrzymało już edycję HD

Z kolei Liberation był pierwszą odsłoną, w której gracz wcielał się w kobietę. Produkcja korzysta z mechanizmów znanych z wyżej wymienionego tytułu. Pierwotnie gra ukazała się na PlayStation Vita, w 2012 roku.

Oprócz wspomnianych remasterów, nabywcy przepustki sezonowej do Assassin's Creed Odyssey otrzymają szereg darmowych i płatnych DLC. Premiera 5 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami