Spider-Man - Silne powiązania

Misja główna: naprawiamy interfejs neuronowy w laboratorium Otto.

W poprzedniej misji, Nieproszony gość, jako MJ przekradaliśmy się przez obóz Oscorpu. Tym razem wracamy do Petera Parkera i pędzimy do laboratorium, gdzie doktor Octavius jest - podobno - na progu olbrzymiego odkrycia.

Do żółtego znacznika misji możesz przedostać się za pomocą pajęczyny lub po prostu szybkiej podróży. Po wejściu do laboratorium podchodzimy do doktora Otto, a następnie sprawdzamy wskazane układy.

To bezpośredni interfejs neuronowy - niestety, czas jego reakcji jest zbyt wysoki, aby można było z niego korzystać bez większych problemów. Naszym zadaniem jest naprawa trzech zagadek projektów obwodów. Poniżej prezentujemy rozwiązania wszystkich zagadek logicznych.

#1 Przekaźnik mocy

217

#2 Kalibracja

218

#3 Chip neuronowy

219

Po wykonaniu wszystkich trzech łamigłówek, bezpośredni interfejs neuronowy będzie już sprawy, oferując zadowalający czas reakcji. Po scence przerywnikowej udaj się do sąsiedniego pomieszczenia i rzuć okiem na artykuł, o którym wspominał doktor Otto. Następnie - po krótkim dialogu - przejdź do następnego wskazanego pomieszczenia i spójrz na zdjęcia z prześwietlenia. Potem już tylko wyjdź z laboratorium, a misja zostanie zakończona.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami