Spider-Man - Pierwszy dzień

Misja główna: przekradamy się jako Miles do F.E.A.S.T.

W poprzedniej misji, Silne powiązania, naprawialiśmy obwody w projekcie doktora Otto w jego laboratorium. Przypominamy sobie jednocześnie o Milesie, czyli synu tragicznie zmarłego policjanta Jeffa.

Zachęciliśmy chłopaka do pomocy w ośrodku F.E.A.S.T. i w tym zadaniu zmierzamy właśnie tam, aby sprawdzić jak sobie radzi młody chłopak. Po dotarciu na miejsce, wskazane żółtym znacznikiem misji, uruchomi się scenka przerywnikowa, w której zauważymy jak dwóch zbirów atakuje Milesa.

Po odzyskaniu kontroli nad Spider-Manem pokonujemy nieznaczną grupę nieprzyjaciół. Aby zrobić to jak najszybciej, miotaj w nich różnymi przedmiotami. Po neutralizacji wszystkich wrogów rozpocznie się kolejna scenka, po której obejmujemy kontrolę nad samym Milesem. Naszym zadaniem jest przedostanie się do F.E.A.S.T. Podążamy więc przed siebie, aż natrafiamy na kolejkę. Miles posiada jednak tryb hakowania w telefonie, dlatego wyceluj za pomocą L2 w drona (1) i naciśnij R1.

220

Po jego chwilowym dezaktywowaniu przeskocz nad blokadą i idź naprzód, mijając biały samochód z prawej strony. Następnie skręć lekko w lewo i złam zabezpieczenia kolejnego drona (2). Tym samym odwrócisz uwagę kolejnego strażnika i będziesz mógł przeskoczyć dalej. Przejdź pod ogrodzeniem i trzymaj się prawej strony, obok rusztowania.

Zanim jednak przejdziesz dalej, wykonaj hakowanie na radiu (3) stojącym na jednej ze skrzyń, aby odwrócić uwagę najbliższego strażnika. Następnie przekradnij się z prawej strony, obok samochodu opancerzonego.

221

Przebywając tam, możesz jeszcze wykonać interakcję na czerwonej skrzynce (4) na ścianie, dzięki czemu uwaga strażnika zostanie zakłócona na dłużej. Następnie przekradnij się do białych skrzyń i spójrz w prawo - szybko wykonaj interakcję (z bezpiecznej odległości) na kolejnej skrzynce (5).

222

Gdy kolejny strażnik zainteresuje się hałasem, przemknij stosunkowo szybko w kierunku murka (6), po którym wespniesz się i znajdziesz po drugiej stronie. W tym miejscu pozostaniesz już bezpieczny, dlatego zmierzaj w kierunku wejścia do F.E.A.S.T. W międzyczasie porozmawiasz przez telefon z matką.

Po wejściu do środka zaopiekuje się już tobą Peter. Po rozszerzonej scence przerywnikowej odzyskasz kontrolę nad Peterem. Wówczas wystarczy już wyjść z budynku głównymi drzwiami, aby finalnie zakończyć tę misję.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami