Ubisoft ujawnił szczegóły na temat popremierowego rozwoju Assassin's Creed Odyssey. Tegoroczna odsłona cyklu o zabójcach w kapturach otrzyma szereg dodatkowych treści - darmowych i płatnych.

W planach są Zaginione opowieści z Grecji - seria darmowych DLC wprowadzających zadania z udziałem nowych i spotkanych wcześniej postaci. Zadebiutują pomiędzy grudniem a wiosną przyszłego roku.

Pojawią się też tygodniowe wyzwania z najemnikami i epickimi okrętami do pokonania. Nie zabraknie także dziennych kontraktów, których realizacja nagrodzi graczy wirtualną walutą do wydania u Oikosa z Olimpu - handlarza oferującego specjalne przedmioty. Do tego tryb edukacyjny, czyli znany z Origins wariant umożliwiający swobodną eksplorację mapy.

Twórcy przygotowują również dwa duże fabularne rozszerzenia, a każdy złoży się z trzech odcinków wydawanych w regularnych odstępach. Najpierw ukaże się Legacy of the First Blade, w którym Kassandra lub Alexios spotkają pierwszego użytkownika ukrytego ostrza. Premierowy rozdział zadebiutuje w grudniu.

Kolejne większe DLC to The Fate of Atlantis, w którym gracze stawią czoła mitycznym stworom w zlokalizowanym pod wodą tytułowym mieście. Pierwszy epizod dodatku deweloperzy udostępnią wiosną 2019 roku.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Płatne rozszerzenia można kupić w zbiorczej przepustce sezonowej. Warto zaznaczyć, że nabywcy season passa otrzymają odświeżone wersje Assassin's Creed 3 i Assassin's Creed Liberation, które trafią na PC, PS4 i Xbox One.

Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Reklama