Forza Horizon 4 - demo jeszcze dziś

AKTUALIZACJA: demo już dostępne.

Aktualizacja [18:20] Wersja demonstracyjna gry jest już dostępna na konsole Xbox One i komputery osobiste. Wystarczy odnaleźć kartę produktu w Microsoft Store lub skorzystać z linka do karty w poniższej informacji.

W sklepie Microsoftu pojawiła się karta produktu dla wersji demonstracyjnej Forzy Horizon 4, czyli kontynuacji wyścigowej serii od Playground Games. Według informacji na stronie, grę przetestujemy jeszcze dzisiaj, prawdopodobnie od godz. 19:00.

Nie zaprezentowano żadnych szczegółów, więc nie wiadomo, jaki fragment produkcji sprawdzimy. Należy się jednak przygotować na pobranie niemal 28 GB danych. Warto nadmienić, że wymagania sprzętowe są niższe niż w przypadku poprzedniej części.

Kiedy tylko demo będzie dostępne, zaktualizujemy wiadomość.

for2
Już dziś zasiądziemy za kierownicą?

Forza Horizon 4 zabierze graczy do Wielkiej Brytanii, gdzie będą uczestniczyć w wyścigach i zwiedzą otwarty świat razem z innymi kierowcami. Największą nowością są pory roku, które zmienią się u każdego gracza równocześnie.

Zobacz: Forza Horizon 4 - lista samochodów

Premiera 2 października na PC z systemem Windows 10 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (19)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (19)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami