Spider-Man - Zagadka; Na sofce

Misja główna: odblokowujemy zagadki Black Cat i ucinamy drzemkę w F.E.A.S.T.

W poprzedniej misji, Nie ma to jak w domu, próbowaliśmy odzyskać nasze rzeczy ze śmieciarki, do której trafiły po dość nagłej eksmisji. Krótko po tym zadzwoni nasz telefon, a po drugiej stronie odezwie się tajemnicza nieznajoma.

Udajemy się więc w miejsce wskazane żółtym znacznikiem misji. Kobietą okazuje się Black Cat. Po krótkim wprowadzeniu musisz rozwiązać pierwszą z zagadek rozmieszczonych po całym mieście. Zagadki Black Cat nie są czymś spektakularnie trudnym i wymagają jedynie spostrzegawczości.

Każdą zagadkę Black Cat - pierwszą z nich wykonujesz w ramach tej misji głównej - rozpoczynasz od dotarcia do aparatu fotograficznego. Po wykonaniu na nim interakcji musimy odnaleźć rzecz pozostawioną przez Black Cat. To niewielka figurka kota. Łatwo jest jednak to zauważyć, gdyż zawsze znajduje się tuż obok graffiti kobiety w masce. Dodatkowo, przedmiot co jakiś czas rozbłyskuje białym światłem.

187

Na powyższym obrazku strzałką oznaczyliśmy miejsce, w którym znajduje się przedmiot pozostawiony przez Black Cat. Wystarczy, że skierujesz w jego stronę aparat, wykonasz przybliżenie za pomocą R2 i wykonasz zdjęcie, naciskając R1. Fotografię wykonaj dopiero wtedy, gdy interfejs aparatu osiągnie zielony kolor.

Tym samym odblokujesz kolejną aktywność poboczną w Spider-Man na PS4. Są to właśnie zagadki Black Cat - każda z nich przedstawia dokładnie ten sam schemat. Musisz rozwiązać wszystkie dwanaście zagadek (pierwsza została zaliczona w ramach tej misji), aby poznać tajemnicę kobiety, a także odblokować kolejny kostium.

Misja: Na sofce

W ramach tej misji wracamy do szarej rzeczywistości, w której Peter Parker został - technicznie rzecz biorąc - osobą bezdomną. Udajemy się od F.E.A.S.T. w Chinatown. Możesz udać się tam manualnie lub korzystając z opcji szybkiej podróży, którą niedawno odblokowałeś. Aby aktywować zadanie, wykonaj interakcję na torbie z ubraniami, która znajduje się na dachu budynku - jest oznaczona żółtym znacznikiem misji.

Tym samym automatycznie przeniesiesz się do budynków organizacji. Nie ruszaj przed siebie, tylko od razu skręć w lewo i schodami dostań się na górny poziom. Podejdź do oznaczonej kanapy, aby się zdrzemnąć. Zostaniesz obudzony przez ciotkę. Po przerywniku filmowym i zakończonej rozmowie przez telefon, przejdź do wyjścia, aby zakończyć zadanie. Kolejna misja odblokuje się po jakimś czasie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami