Spider-Man - Nagrodę otrzymuje…

Misja główna: poszukujemy drogi do Jeffa Davisa.

Zdaje się, że po zadaniu głównym Kropla, która przelała czarę, w którym zatrzymywaliśmy dźwig i niebezpieczny śmigłowiec, akcja nie zwalnia ani na chwilę. Tym razem jako Peter Parker udajemy się na uroczystość wręczenia medalu policjantowi Jeffowi Davisowi, z którym mieliśmy przyjemność współpracować w jednej z głównych misji.

Udajemy się zatem we wskazane miejsce, a po dotarciu na miejsce uruchomi się kilkuminutowa scenka filmowa. Będziemy świadkami przekazania nagrody najlepszemu policjantowi. Coś jednak pójdzie nie tak i to bardzo szybko.

W pewnym momencie burmistrz otrzyma tajemniczy telefon, a uczestnicy zaczną zachowywać się dziwnie. Niestety, będziesz świadkiem ataku terrorystycznego, w którym ucierpi wielu cywilów. Po zakończonej scence nie wcielisz się jednak w Spider-Mana, tylko w Milesa - syna Jeffa Davisa. Po ocknięciu się zmierzamy przed siebie w poszukiwaniu ojca.

Na początku trzymaj się lewej strony, gdyż kierunek w prawo zostanie zablokowany przez spadającą konstrukcję z metalu. Gdy będzie taka potrzeba, przeskocz na przeszkodą i przeczołgaj się pod samochodem. W ten sposób dotrzesz do uwięzionej matki (1).

196

Naciskaj szybko kwadrat, aby pomóc policjantowi uwolnić kobietę. Następnie kontynuuj wędrówkę, wspinając się przy tym po powalonej konstrukcji. Wówczas będziesz świadkiem egzekucji przeprowadzonej przez Demony. Twoim zadaniem jest przemykanie za plecami przeciwników - uważaj przede wszystkim na snopy światła (2) rzucane przez ich latarki.

Za każdym razem cierpliwie czekaj, aż przeciwnik oddali się lub skieruje snop światła gdzie indziej. Nie spiesz się, gdyż gdy zostaniesz nakryty, będziesz zaczynał od nowa. W pewnym momencie dotrzesz na samochód - przejdź po żeliwnej belce na drugą stronę i zeskocz na niższy poziom. Poczekaj, aż w twoim kierunku nie będzie nikt świecił latarką (3) i przeskocz nad przeszkodą.

197

Następnie obierz kierunek w prawo i schowaj się za najbliższą osłoną. Poczekaj, aż nie będziesz oświetlany przez latarkę i podejdź do żółtego znacznika, gdzie wcześniej znajdował się ojciec Milesa (4). Po przerywniku filmowym będziesz świadkiem pogrzebu, po czym misja zakończy się.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami