Assassin's Creed Odyssey - gameplay prezentuje początek kampanii fabularnej

W wersji PC i rozdzielczości 4K.

Serwis Gaming Trend opublikował trwający blisko pół godziny gameplay z Assassin's Creed Odyssey. Materiał prezentuje początek kampanii fabularnej tegorocznej odsłony cyklu.

Uwaga - możliwe spoilery!

Film zarejestrowano podczas zorganizowanego niedawno pokazu dla przedstawicieli mediów. Nagranie pochodzi z wersji PC, którą uruchomiono w rozdzielczości 4K i maksymalnych ustawieniach graficznych.

Wideo przedstawia rozgrywkę z perspektywy Kassandry - bohaterka najpierw rozprawia się z dwójką osiłków wysłanych przez niejakiego Cyklopa, a po walce może oszczędzić lub zabić wrogów. Następnie podejmuje się realizacji kolejnych zadań z głównego wątku fabularnego.

Najnowsza odsłona cyklu z zabójcami w kapturach rozbuduje mechanizmy RPG wprowadzone w poprzedniej odsłonie cyklu. Największą innowacją jest możliwość dokonywania decyzji wpływających na opowieść. Pierwszą jest wybór postaci - Kassandry lub Alexiosa.

Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami