FIFA 19 - zobacz oferty przedsprzedaży z bonusami w Muve.pl

Na PC i konsole.

Nowa odsłona jednej z największych piłkarskich serii - FIFA 19 - debiutuje już 28 września. Grę na wszystkie platformy można już kupić w Muve.pl, wraz z 5-cio procentowym zwrotem na kolejne zakupy.

Produkcję na PC nabędziemy zarówno w wersji pudełkowej (z opcją bezpłatnej dostawy), jak i cyfrowej. Jest też edycja na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Zamawiając grę w przedsprzedaży otrzymujemy też bonusy cyfrowe do trybu FUT: do pięciu dużych złotych paczek Premium, wyjątkowe stroje oraz Cristiano Ronaldo na wypożyczeniu.

fif

Jak co roku, w nową Fifę zagrają też właściciele PS3 i Xbox 360, dzięki Legacy Edition. Mimo gorszej jakości oprawy graficznej, otrzymujemy kilka nowości i oczywiście aktualne składy, lecz bez wybranych trybów rozgrywki. Brak też cyfrowych bonusów.

Tegoroczna odsłona piłkarskiej serii powinna zadowolić fanów Ligi Mistrzów. Po utracie licencji przez Konami, rozgrywki będą dostępne w grze Electronic Arts. Nowa FIFA to również innowacyjne tryby rozgrywki czy możliwość oddania ryzykownego strzału, który - jeżeli wykonany poprawnie - pośle piłkę wprost w narożnik bramki. Mamy też więcej możliwości ustalania taktyki przed meczem i zmiany jej w trakcie meczu. Kontynuujemy również przygodę Alexa Huntera w trybie dla jednego gracza.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami