Nowa odsłona jednej z największych piłkarskich serii - FIFA 19 - debiutuje już 28 września. Grę na wszystkie platformy można już kupić w Muve.pl, wraz z 5-cio procentowym zwrotem na kolejne zakupy.

Produkcję na PC nabędziemy zarówno w wersji pudełkowej (z opcją bezpłatnej dostawy), jak i cyfrowej. Jest też edycja na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Zamawiając grę w przedsprzedaży otrzymujemy też bonusy cyfrowe do trybu FUT: do pięciu dużych złotych paczek Premium, wyjątkowe stroje oraz Cristiano Ronaldo na wypożyczeniu.

fif

Jak co roku, w nową Fifę zagrają też właściciele PS3 i Xbox 360, dzięki Legacy Edition. Mimo gorszej jakości oprawy graficznej, otrzymujemy kilka nowości i oczywiście aktualne składy, lecz bez wybranych trybów rozgrywki. Brak też cyfrowych bonusów.

Tegoroczna odsłona piłkarskiej serii powinna zadowolić fanów Ligi Mistrzów. Po utracie licencji przez Konami, rozgrywki będą dostępne w grze Electronic Arts. Nowa FIFA to również innowacyjne tryby rozgrywki czy możliwość oddania ryzykownego strzału, który - jeżeli wykonany poprawnie - pośle piłkę wprost w narożnik bramki. Mamy też więcej możliwości ustalania taktyki przed meczem i zmiany jej w trakcie meczu. Kontynuujemy również przygodę Alexa Huntera w trybie dla jednego gracza.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Więcej artykułów od Redakcja