Red Dead Redemption 2 - Arthur Morgan jedyną grywalną postacią

W przeciwieństwie do GTA 5.

Red Dead Redemption 2 skupi się na Arthurze Morganie, ale nie było jasne, czy pojawi się możliwość pokierowania innymi bohaterami. Twórcy potwierdzili jednak, że w przeciwieństwie do GTA 5 wcielimy się tylko w jedną postać.

W wywiadzie dla The Hollywood Reporter dyrektor artystyczny projektu - Josh Bass - wyjaśnił, że ograniczenie produkcji do jednego podopiecznego znacznie lepiej pasuje do opowieści rozgrywającej się na Dzikim Zachodzie.

- Arthur żyje i walczy wspólnie z innymi członkami gangu Van der Linde'a, a to grupa pełnowymiarowych postaci związanych ze sobą. To jednak opowieść o Arthurze, w którego skórze mocno umieszczamy graczy w momencie, gdy wraz z towarzyszami próbuje poradzić sobie z gwałtownie zmieniającym się światem - tłumaczy deweloper.

Produkcja osadzona jest 12 lat przed wydarzeniami zaprezentowanymi w poprzedniej części. Jednym z sojuszników Morgana będzie więc John Marston - główny bohater pierwszej odsłony cyklu - wraz z którym należy do ugrupowania Dutcha.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października na PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami