Battlefield 5 otrzyma kampanię z perspektywy Niemców

Po premierze gry.

Deweloperzy ze studia DICE ujawnili, że kampania fabularna powstającej strzelanki Battlefield 5 otrzyma rozdział, który pozwoli pokierować Niemcem walczącym w trakcie II wojny światowej.

We wpisie opublikowanym na oficjalnym blogu serii poinformowano, że epizod zatytułowany The Last Tiger ukaże się po premierze bazowej gry. Nie jest to jasne, ale niewykluczone, że DLC z odcinkiem twórcy udostępnią za darmo.

Szczegółów na temat rozdziału nie przedstawiono zbyt wiele. Wiadomo jedynie, że opowie o osamotnionej załodze czołgu Tygrys - bohaterowie zaczną kwestionować słuszność zbrodniczej ideologii nazistowskiej, z powodu której wzięli udział w wojnie.

Pozostałe epizody skupią się na młodej członkini ruchu oporu walczącej nie tylko o bezpieczeństwo kraju, ale i rodziny, a także Brytyjczyku starającym się wysadzić niemieckie bazy lotnicze w Afryce Północnej. Do tego odcinek o senegalskich żołnierzach próbujących wyzwolić Francję.

Battlefield 5 zadebiutuje 20 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Poza podzieloną na rozdziały kampanią fabularną gra zaoferuje Firestorm - przeznaczony dla 64 osób tryb battle royale.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami