Unravel 2 - poziom 5: Is That All There Is (sekrety)

Wszystkie znajdźki na piątym etapie gry.

Sekret #1

Kiedy tylko uruchomisz piąty poziom, bohaterowie zabiorą pierwszy sekret.

094

Sekret #2

Drugi sekret znajduje się przy ścianie w rejonie wózka widłowego (1). Żeby go zdobyć, podjedź wózkiem pod ścianę, wskocz na podnośnik i rozdziel postacie. Potem wystarczy odpowiednio rozbujać jedną z nich.

095

Sekret #3

Trzeci skarb umieszony jest na dachu za chłodnicą wentylacyjną (2). Żeby go zabrać, chwyć się punktu (3), a potem rozbujaj maskotkę i złap za kolejny punkt (4). Na koniec mocno rozkołysz się na lince i chwyć sekret.

096

Sekret #4

Czwarty sekret znajduje się między rozżarzonymi płytami (5). Zdobycie go jest bardzo trudne, gdyż sytuacja opiera się wyłącznie na zdolnościach manualnych. Najpierw wskocz na górę, odbijając się od ścian. Potem zsuń się po środkowej ściance, przeskocz nad żarem i ześlizgnij się po prawej ściance ze skarbem. Na końcu odbij się od niej i wyląduj bezpiecznie po prawej stronie. Zdobycie tego sekretu może wymagać wielu prób, więc musisz uzbroić się w cierpliwość.

097

Sekret #5

W przypadku piątego sekretu należy osiągnąć dobrą współpracę między postaciami. Skarb znajduje się na dole po lewej stronie sali (6). Rozdziel bohaterów i niezwykle ostrożnie opuszczaj na włóczce jednego z nich. Czasem będziesz musiał przełączać się na ludzika, który został na górze i z jego pomocą przesuwać towarzysza odpowiednio w prawo lub w lewo. Kiedy znajdziesz się nad ognistą kratą (7), rozhuśtaj bohatera tak, by zeskoczyć bezpiecznie na lewą stronę i zabierz sekret.

098

Sekret #6

Ostatnia znajdźka automatycznie wyląduje w twojej puli sekretów. Postacie same go wezmą w trakcie filmiku.

099

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami