Spider-Man - znajdźki i sekrety: wszystkie plecaki

Gdzie znaleźć plecaki we wszystkich dzielnicach.

Jak niemal każda gra z otwartym światem, tak również Spider-Man na PS4 oferuje mnóstwo znajdziek i sekretów. Jednym z rodzajów tego typu aktywności są plecaki, w których możemy odnaleźć symboliczne przedmioty.

W środku każdego plecaka odnajdujemy zatem rzeczy związane z przeszłością Petera Parkera, a fani komiksów i filmów ze Spider-Manem w roli głównej również znajdą kilka interesujących przedmiotów, które nawiązują do wydarzeń z przeszłości Człowieka-Pająka.

W całym mieście znajduje się aż 55 plecaków. Możemy ich szukać manualnie, z pomocą naszego poradnika, a także ułatwić sobie nieco zadanie, aktywując wcześniej wieże nasłuchowe.

Jeśli jednak nie chcesz tego robić, przebywając w okolicy, gdzie znajduje się dany plecak, możesz również skorzystać z pajęczego zmysłu (naciśnij R3), który podświetli najbliższe miejsca i przedmioty warte uwagi.

064
Przykładowe przedmioty, które można znaleźć w plecakach

Plecaki w Spider-Man - nagrody i dzielnice

Podczas gry w Spider-Mana warto jest poświęcić nieco czasu na kolekcjonowanie plecaków. Zdobycie każdego z nich gwarantuje 25 punktów doświadczenia oraz jeden żeton plecaka. Za pomocą punktów zwiększasz poziom postaci, przez co rozwijasz postać, a żetony przydadzą się do aktywowania wielu różnych ulepszeń.

Miasto podzielone jest na dziewięć dzielnic. W każdej z nich znajduje się określona liczba plecaków. Za pomocą poniższych linków możesz przenieść się do opisu danej dzielnicy, z dokładnym ukazaniem miejsca, gdzie przyczepiony jest plecak. W nawiasie podaliśmy liczbę plecaków dla danego rejonu.

065
Kostium domowej roboty - nagroda za zebranie wszystkich plecaków

Zdobycie wszystkich plecaków w grze Spider-Man gwarantuje odblokowanie trofeum Włóczykij, a także nowy kostium - Kostium domowej roboty. Niestety, wspomniany ubiór nie gwarantuje dodatkowych mocy. Wciąż jednak warto kolekcjonować plecaki - choćby dla wspomnianych punktów doświadczenia i żetonów. Zachęcamy do eksploracji!

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami