Spider-Man - zagadki i łamigłówki logiczne: Projekty Spektrografu

Rozwiązania wszystkich zagadek w laboratorium.

Podczas misji głównej o nazwie Moja DRUGA druga praca miałeś okazję rozwiązać zagadkę logiczną spektrografu. Polegała ona na odpowiednim dopasowaniu elementów, aby pionowe paski pokrywały się z wzorem nieznanej, badanej substancji.

Laboratorium Octavius Industries możesz odwiedzać niemal w każdym momencie rozgrywania głównego wątku fabularnego - wraz z postępami, pojawiać się tam będą kolejne zagadki i łamigłówki tego typu. Ich rozwiązywanie przynosi dużo punktów doświadczenia oraz dodatkowe nagrody różnego typu. Warto jest więc poświęcić nieco czasu na projekty spektrografu.

Jeśli chcesz przetestować swoje umiejętności w ramach logicznych łamigłówek i zagadek tego typu, udaj się do laboratorium Octavius Industries i podejdź do stołu z poniższego obrazka. Po wykonaniu interakcji wybierz dany schemat, a w razie kłopotów z rozwiązaniem, skorzystaj z poniższej strony. Pamiętaj także, że rozwiązanie pierwszej zagadki tego typu znajdziesz w opisie misji, do której link znajdziesz w pierwszym akapicie.

090b

Test potencjalnego materiału: L37

Bardzo prosta zagadka, w której wystarczy dopasować trzy fragmenty. Dzięki pomyślnemu rozwiązaniu zagadki odkryjesz nową substancję: Poli(dimetylosiloksan).

091

Możesz też otworzyć diagram w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Test potencjalnego materiału: X23

Tym razem będzie nieco trudniej. Musimy dopasować elementy w dwóch szeregach. Grubsze linie na samej górze oznaczają, że w danym miejscu powinny znaleźć się dwie cienkie. Wówczas pokryją się i stworzą tym samym grubszą linię. Dzięki pomyślnemu rozwiązaniu zagadki odkryjesz nową substancję: Hydrożelowy polimer.

092

Możesz też otworzyć diagram w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Test potencjalnego materiału: B62

W tej sytuacji również musimy dopasować dwa szeregi linii. Pojawiają się także nowe rodzaje fragmentów - puste linie sprawiają, że równolegle położone kreski znikają. W tej sytuacji górny szereg powinien mieć kreski pełne, a dolny - puste. Dzięki pomyślnemu rozwiązaniu zagadki odkryjesz nową substancję: Polimer przewodzący / Nanorurki węglowe

093

Możesz też otworzyć diagram w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Test potencjalnego materiału: V13

Sytuacja komplikuje się coraz bardziej. W jednym z fragmentów mamy do czynienia aż z trzema szeregami - to właśnie tam powinieneś również użyć jedynego pustego fragmentu (7). Dzięki pomyślnemu rozwiązaniu zagadki odkryjesz nową substancję: 5-dimetylotiazol.

094

Możesz też otworzyć diagram w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Test potencjalnego materiału: C06

Jedna z bardziej skomplikowanych zagadek we wszystkich łamigłówkach projektów spektrografu. Dzięki pomyślnemu rozwiązaniu zagadki odkryjesz nową substancję: Bromek tetrazoliowy.

095

Możesz też otworzyć diagram w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Test potencjalnego materiału: V77

Kolejna z zagadek jest już nieco prostsza, gdyż wymaga pokrycia tylko dwóch segmentów, za to jeden z nich znajduje się w trzech szeregach. Tam również należy użyć fragmentu z pustą kreską (1). Dzięki pomyślnemu rozwiązaniu zagadki odkryjesz nową substancję: Grafenowa nanosiatka.

096

Możesz też otworzyć diagram w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Wkrótce aktualizacja o kolejne zagadki z projektami obwodów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami