Spider-Man - Prywatny detektyw

Misja poboczna: wszczynamy śledztwo na prośbę mieszkanki miasta.

Zadanie to rozpoczniesz od rozmowy z kobietą w centrum miasta. Poprosi cię o pomoc w przeprowadzeniu śledztwa związanego z jej mężem, Rodrigo. W tym celu najpierw kierujemy się do centrum odwykowego w Greenwich.

Po dotarciu na miejsce uruchomi się krótka scenka przerywnikowa, w której wspomniany Rodrigo rozmawia z nieznajomą. Kobieta - jak przypuszcza żona śledzonego - może być związana z przestępczą działalnością, dlatego musimy przyjrzeć się jej kontaktom.

Na początku musisz zrobić zdjęcie podejrzanej. Nie wykonasz jednak dobrego ujęcia z miejsca, w którym się znajdujesz, czyli na latarni. Z kolei gdy podejdziesz zbyt blisko, kobieta zacznie nabierać podejrzeń i misja może zakończyć się niepowodzeniem. Idealne ujęcie prezentujemy na poniższym obrazku.

101

Po wykonaniu fotografii musisz śledzić sprawdzaną kobietę. Wsiądzie do taksówki i dość szybko zacznie się oddalać. Korzystaj z pajęczej sieci do przemieszczania się między budynkami. Taksówka jedzie dość szybko, ale nie powinieneś mieć problemów z jej skutecznym śledzeniem.

Po dotarciu na miejsce musisz wykonać zdjęcie kolejnej rozmowie. W okolicy niestety nie ma żadnego dobrego miejsca do wykonania właściwego ujęcia, dlatego zawiśnij bezpośrednio nad podejrzanymi i wykonaj ujęcie (1).

102

Teraz czas na śledzenie mężczyzny. Musisz za nim podążać - szybko wejdzie do podziemi i wykorzysta metro. Podłączysz się do systemu metra, dlatego kierunek jazdy możesz obserwować z góry. Kształt metra (2) będzie podświetlony na żółto, a jego trasa nie należy do najbardziej skomplikowanych.

Gdy mężczyzna wyjdzie z metra, od razu wejdzie do biurowca obok. Jego kształt będzie podświetlony. Szybko zauważysz, że mężczyzna korzysta z windy. Wdrapuj się zatem po ścianie i śledź go, obserwując przez szybę. Twoim zadaniem będzie zrobienie dwóch zdjęć tablicom i wyświetlaczom w pomieszczeniu, tak jak na poniższym obrazku.

103

Czasami wykonanie fotografii danego obiektu wymagać będzie przejścia na inną ścianę wieżowca, aby zyskać dokładny kadr. Mężczyźni ze wschodnim akcentem zaczną jechać samochodami. Ruszaj więc za nimi przy pomocy pajęczej sieci, a gdy zauważysz, że nad którymś z nich pojawi się ikona trójkąta (3), naciśnij błyskawicznie ten przycisk na padzie.

104

Ruszaj lewym analogiem, aby przeskakiwać z dachu pojazdu na jego bok, a także unikaj strzałów za pomocą trójkąta. Obserwuj równocześnie boki ekranu - gdy pojawi się tam ikona kwadratu (4), błyskawicznie ją wciśnij, aby zaatakować napastników.

W kolejnej fazie, gdy już osłabisz podróżujących autem, po prostu wciskaj wyświetlane na ekranie przyciski. Pokonaj nieprzyjaciół z drugiego auta, gdy wyjdą na zewnątrz, po czym porozmawiasz z kobietą zlecającą ci zadanie. Po krótkim dialogu misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami