Spider-Man - plecaki: Chinatown

Wszystkie plecaki dostępne w Chinatown.

Dzielnica Chinatown oferuje sześć miejsc, gdzie znaleźć możemy plecaki z różnymi przedmiotami. Zwykle są dość łatwe do zauważenia, o ile wcześniej zdecydowaliśmy się aktywować wszystkie wieże nasłuchowe w danym rejonie miasta.

Oto lista wszystkich plecaków w dzielnicy, ale pamiętaj, że pierwszy z nich odnajdujesz w ramach misji głównego wątku - Utrzymywanie pokoju:

  • #1 Menu z pierwszej randki
  • #2 Nieudany prototyp
  • #3 Pluszak
  • #4 Rysunek „Dziękuję”
  • #5 Karta VIP z klubu nocnego
  • #6 Rachunek ze szpitala

Poniżej prezentujemy także mapę dzielnicy Chinatown, gdzie oznaczyliśmy wszystkie plecaki w tym rejonie. Oznaczenia odnoszą się bezpośrednio do powyższej listy, a poniżej zawarliśmy także dodatkowe opisy i obrazki, mające na celu pomoc w odnalezieniu plecaków w Chinatown.

000

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

#1 Menu z pierwszej randki

Plecak znajdziesz na czerwonej ścianie z cegły, obok białego graffiti, pod wyjściami wentylacyjnymi. Jest to prawie najwyższy poziom wskazanego budynku. To jedyny plecak, który zdobywasz w ramach misji głównego wątku - Utrzymywanie pokoju - zaraz na początku gry.

001

#2 Nieudany prototyp

Niemal na samym szczycie wysokiego budynku z zegarami na ścianach. Plecak jest przytwierdzony siecią do pomarańczowej, niezbyt wielkiej kopuły na narożniku budynku.

002

#3 Pluszak

W bocznej uliczce, przy jednym z kontenerów na śmieci. Plecak znajduje się na poziomie ziemi, więc wszelkie wspinaczki nie są w tym przypadku wymagane.

003

#4 Rysunek „Dziękuję”

Na ścianie jednego z budynków, w okolicy drugiego piętra, tuż przy klimatyzatorze.

004

#5 Karta VIP z klubu nocnego

Na szczycie wysokiego, przeszklonego budynku znajduje się wieża z nadajnikami. Na samym jej szczycie, we wnętrzu wielkiego talerza, odnajdziesz kolejny plecak.

005

#6 Rachunek ze szpitala

Ostatni plecak w Chinatown znajdziesz w południowo-zachodniej części dzielnicy. Plecak znajduje się na ścianie przychodni medycznej, tuż obok niebieskiego napisu „H.E.A.R.T.” i symbolu serca.

006

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami