Spider-Man - Nie ma to jak w domu

Misja główna: odnajdujemy śmieciarkę, która zabrała rzeczy Petera.

W poprzedniej i dość trudnej misji, Zawiła sprawa, pomagaliśmy w śledztwie jednemu z policjantów. Na samym końcu zadania odblokowaliśmy również - w końcu! - opcję szybkiej podróży, dzięki czemu nie musimy już za każdym razem korzystać z sieci i przemieszczać się manualnie.

Tym samym trafiliśmy chwilowo do mieszkania Petera. Okazało się, że wskutek nie opłacania czynszu, właściciel zmienił zamki i wyrzucił nasze rzeczy do śmieci. Dzwonimy do firmy obsługującej kontenery, ale poprosisz o lokalizację śmieciarki.

Zmierzamy we wskazane miejsce - już w stroju Spider-Mana - gdzie znajduje się garaż pojazdów. Wrota są jednak zamknięte, dlatego musimy znaleźć alternatywną drogę. Klasycznie już w takich sytuacjach, musimy namierzyć kratkę wentylacyjną (1), którą przedostaniemy się do środka budynku.

117

Tym samym dostaniesz się do środka. Wykonaj interakcję na śmieciach znajdujących się z tyłu pojazdu. Okaże się, że to nie ta ciężarówka. Po ponownym telefonie udajemy się na poszukiwania kolejnego samochodu, tym razem w rejonie Chinatown. Na mapie zauważysz żółty okrąg. Naciśnij R3, aby namierzyć inne śmieciarki (2).

Sprawdź zawartość każdej z nich. Niestety, ani śladu po twoich rzeczach. Czas więc na kolejny telefon. Okazuje się, że istnieje ryzyko, iż rzeczy Petera trafiły już do spalarni. Pędzimy zatem do żółtego znacznika misji, a po dotarciu na miejsce jesteśmy świadkami napadu.

Pokonaj kilku nieprzyjaciół, aby uratować pracownika komunalnego. Nie będzie to wymagająca walka. Po uporaniu się z napastnikami porozmawiaj z mężczyzną, po czym zniszcz wskazane czarne worki ze śmieciami. Następnie odzyskasz swoje rzeczy, odblokowując tym samym kolejne gadżety.

To dobra okazja do wykonania sieciobomby. Zostaniesz napadnięty przez nieznanych napastników. To świetna okazja do przetestowania nowej zabawki, która sprawia, że możesz obezwładnić kilku nieprzyjaciół w jednym momencie. Po neutralizacji zagrożenia udaj się do mieszkania MJ, a misja zostanie zakończona.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami