Spider-Man - kultowe miejsca: Upper East Side

Wszystkie miejsca do wykonania zdjęcia w Upper East Side.

Dzielnica Upper East Side oferuje tylko trzy miejsca, gdzie możemy wykonać zdjęcia kultowych miejsc. Zwykle są dość łatwe do zauważenia, o ile wcześniej zdecydowaliśmy się aktywować wszystkie wieże nasłuchowe w danym rejonie miasta. Wykonanie niektórych fotografii wymaga jednak czasami odpowiedniego kąta czy odległości od obiektu.

Oto lista wszystkich kultowych miejsc do sfotografowania w tej dzielnicy:

  • #1 Tratwa
  • #2 Wieżowiec Avengers
  • #3 Muzeum Guggenheima

Poniżej prezentujemy także mapę dzielnicy Upper East Side, gdzie oznaczyliśmy wszystkie kultowe miejsca w tym rejonie. Oznaczenia odnoszą się bezpośrednio do powyższej listy, a poniżej zawarliśmy także dodatkowe opisy i obrazki, mające na celu pomoc w wykonaniu odpowiednich kadrów w Upper East Side.

153

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

#1 Tratwa

Tratwa to kompleks budynków na wodzie, który jest widoczny najlepiej właśnie z poziomu dzielnicy Upper East Side. To właśnie dlatego to kultowe miejsce jest przypisane do tego rejonu Nowego Jorku. Tratwa jest widoczna niemal z każdego miejsca nabrzeża.

154

#2 Wieżowiec Avengers

Wskazany wieżowiec jest widoczny z wielu miejsc dzielnicy i nie trzeba podchodzić do niego bardzo blisko, aby wykonać odpowiedni kadr. Budynek poznasz po nowoczesnym kształcie i literze „A” na jego szczycie.

155

#3 Muzeum Guggenheima

Muzeum musisz sfotografować od frontu budynku, aby w kadrze był widoczny napis z nazwą miejsca. To jednocześnie ostatnie kultowe miejsce w Upper East Side do sfotografowania.

156

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami