Spider-Man - kultowe miejsca: Greenwich

Wszystkie miejsca do wykonania zdjęcia w Greenwich.

Dzielnica Greenwich oferuje pięć miejsc, gdzie możemy wykonać zdjęcia kultowych miejsc. Zwykle są dość łatwe do zauważenia, o ile wcześniej zdecydowaliśmy się aktywować wszystkie wieże nasłuchowe w danym rejonie miasta. Wykonanie niektórych fotografii wymaga jednak czasami odpowiedniego kąta czy odległości od obiektu.

Oto lista wszystkich kultowych miejsc do sfotografowania w tej dzielnicy:

  • #1 Sanctum Sanctorum
  • #2 Washington Square Park
  • #3 ESU
  • #4 Union Square Park
  • #5 Siedziba FACT Channel

Poniżej prezentujemy także mapę dzielnicy Greenwich, gdzie oznaczyliśmy wszystkie kultowe miejsca w tym rejonie. Oznaczenia odnoszą się bezpośrednio do powyższej listy, a poniżej zawarliśmy także dodatkowe opisy i obrazki, mające na celu pomoc w wykonaniu odpowiednich kadrów w Greenwich.

137

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

#1 Sanctum Sanctorum

Sanktuarium to jeden z najbardziej wyróżniających się budynków w całej okolicy. Możesz wykonać jego zdjęcie także z góry.

138

#2 Washington Square Park

Kluczowym dla zdjęcia z Washington Square Park jest łuk na wejściu do parku. Możesz wykonać fotografię z daleka, ale wówczas wspomniany łuk musi znaleźć się w centrum kadru, tak jak na poniższym obrazku.

139

#3 ESU

ESU to skrót od Emergency Service Unit i to właśnie tej jednostki budynek musisz sfotografować. Nie musi to być nawet sam gmach, ale wystarczy kawałek ich terenu, jak chociażby na poniższym przykładzie.

140

#4 Union Square Park

Kolejny charakterystyczny park, który musisz sfotografować, to Union Square Park. To kultowe miejsce w Greenwich jest niewielkich rozmiarów, ale możesz wykonać mu zdjęcie nawet z dalszej odległości.

141

#5 Siedziba FACT Channel

Budynek kanału telewizyjnego to ostatnie kultowe miejsce, które musisz sfotografować w Greenwich.

142

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami