Spider-Man - kultowe miejsca: Chinatown

Wszystkie miejsca do wykonania zdjęcia w Chinatown.

Dzielnica Chinatown oferuje 4 miejsca, gdzie możemy wykonać zdjęcia kultowych miejsc. Zwykle są dość łatwe do zauważenia, o ile wcześniej zdecydowaliśmy się aktywować wszystkie wieże nasłuchowe w danym rejonie miasta. Wykonanie niektórych fotografii wymaga jednak czasami odpowiedniego kąta czy odległości od obiektu.

Oto lista wszystkich kultowych miejsc do sfotografowania w tej dzielnicy:

  • #1 Manhattan Bridge
  • #2 Mott Street
  • #3 Confucius Plaza
  • #4 Most Williamsburg

Poniżej prezentujemy także mapę dzielnicy Chinatown, gdzie oznaczyliśmy wszystkie kultowe miejsca w tym rejonie. Oznaczenia odnoszą się bezpośrednio do powyższej listy, a poniżej zawarliśmy także dodatkowe opisy i obrazki, mające na celu pomoc w wykonaniu odpowiednich kadrów w Chinatown.

143

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

#1 Manhattan Bridge

Jeden z mostów przynależących do dzielnicy Chinatown jest bardzo prosty do sfotografowania - wystarczy kadr z dachu któregokolwiek budynku nad wodą.

144

#2 Mott Street

Kolejnym kultowym miejscem w Chinatown jest ulica Mott Street. Tu również nie musisz się zbytnio martwić o odpowiedni kadr.

145

#3 Confucius Plaza

To kolejne miejsce, które jest odpowiednikiem prawdziwego wieżowca w Nowym Jorku. W tym przypadku wystarczy, że wykonasz zdjęcie fragmentu budynku lub skwerku tuż przed nim.

146

#4 Most Williamsburg

To drugi most w Chinatown, a jednocześnie ostatnie kultowe miejsce do sfotografowania w tej dzielnicy.

147

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami