FIFA 19 - wczesny dostęp: jak zagrać przed premierą

Gra od 20 września.

FIFA 19 debiutuje 28 września. Tegoroczna odsłona popularnego cyklu od EA ponownie zaoferuje tryb fabularny, a także szereg nowości - między innymi tryb Przetrwanie, w którym stracimy jednego zawodnika po każdym zdobyciu bramki.

Na różnych platformach grę można jednak uruchomić przed premierą, jak to często bywa w przypadku produkcji od Electronic Arts. Poniżej tłumaczymy, jak to zrobić.

FIFA 19 od 20 września

FIFA 19 jest już dostępna - próbną wersję pobierzemy w ramach EA Access na Xbox One i Origin Access na PC. Zachowamy postępy, jeżeli potem zagramy w normalną, pełną wersję od 28 września.

Warto zaznaczyć, że przed premierą możemy jednak zagrać tylko przez 10 godzin, w dowolnych trybach rozgrywki, w tym także w multiplayer.

Bez ograniczeń w pełną wersję FIFA 19 mogą grać już posiadacze Origin Access Premium - tutaj nie występuje limit 10 godzin i otrzymujemy dostęp do finalnej gry.

Koszt Origin Access i EA Access PC to 14,99 zł za miesiąc (80 zł za rok). Na komputerach dostępny jest też wariant Premium za 59,99 zł miesięcznie (lub 419,90 zł za dwanaście miesięcy), który gwarantuje dostęp do pełnej wersji FIFA 19 (i innych nowych premier od EA, choćby Battlefielda 5 czy Anthem).

Usługa abonamentowa EA nie jest dostępna na PlayStation 4. Wczesny dostęp w żadnej formie nie jest też możliwy w przypadku wersji na konsole poprzedniej generacji i Switcha.

fifa19loog

Dostęp od 25 września

W FIFA 19 można też zagrać przed premierą bez wykupienia abonamentu EA lub Origin Access. Od 25 września można zacząć grać w pełną wersję, jeśli zakupimy konkretną edycję.

Trzy dni przed premierą zagramy, jeśli kupimy:

  • Edycję Mistrzowską (300 zł)
  • Edycję Ultimate (400 zł na konsolach, 370 zł na PC)

Te specjalne wydania gry oferują także dodatkowe paczki Premium do trybu FUT, piłkarzy do wypożyczania w tym samym trybie i inne bonusy.

fifa19edycja

Zobacz też: Demo FIFA 19 - kiedy premiera, co warto wiedzieć

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami