Obrazek z Cyberpunk 2077 prezentuje męskiego V w aucie

W trakcie strzelaniny.

CD Projekt Red opublikowało nowy obrazek z Cyberpunk 2077. Grafika - wygenerowana na silniku powstającej produkcji - przedstawia męską wersję głównego bohatera tytułu.

Ilustracja pokazuje V, który jadąc autem strzela do wrogów znajdujących się najprawdopodobniej przed samochodem podopiecznego. W oczy rzuca się brak drzwi, co sugeruje, że wozy podatne są na zniszczenia.

Obrazek udostępniono na oficjalnej stronie internetowej projektu, ale najwyraźniej przedwcześnie, ponieważ za chwilę została usunięta. Internauci zdołali jednak zachować kopię ilustracji (dzięki, DSO Gaming).

cyberpunk_2077_auto
Jazda autem nie zawsze jest bezpieczna

Warto zaznaczyć, że sekwencję strzelaniny z wykorzystaniem samochodu zaprezentowano też w materiale pokazującym pierwsze fragmenty rozgrywki. Nagranie przedstawiało jednak wydarzenia z perspektywy żeńskiej wersji V.

W produkcji gracze otrzymają możliwość tworzenia własnych screenshotów. Deweloperzy ze studia CD Projekt Red potwierdzili, że zamierzają zaimplementować specjalny tryb fotograficzny.

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest na razie znana.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami