Dziennikarze z całego świata zaczęli publikować pierwsze recenzje Spider-Man od studia Insomniac Games. Z tekstów wyłania się obraz bardzo dobrej produkcji, choć niepozbawionej wad.

Brytyjski Eurogamer chwali między innymi postać Petera Parkera, podkreślając, że tytuł wyróżnia się na tle innych pozycji z otwartym światem faktem, że gracz rzeczywiście przejmuje się kierowaną postacią. Doceniono też system walki - zaznaczono, że choć starcia bazują na rozwiązaniach z serii Batman: Arkham, potyczki są w większym stopniu zręcznościowe.

Fabułę za mocny element produkcji uznał także redaktor serwisu IGN. Zwrócił jednak uwagę na problemy z tempem rozwoju opowieści oraz zadaniami pobocznymi, które nie zawsze prezentują odpowiednio wysoki poziom.

Portal GameSpot również uważa, że aktywności dodatkowe są monotonne. Zaznacza przy tym, że eksploracja miasta na pajęczej sieci jest „fantastyczna”, a walki dynamiczne oraz nagradzające gracza za stosowanie różnych zdolności i gadżetów.

Poniżej zestawienie przykładowych ocen:

Spider-Man zadebiutuje 7 września na PS4.

Zobacz: Spider-Man - Poradnik, Solucja

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki