Battlefield 5 - tryb battle royale to Firestorm

Zmagania 64 graczy w pierścieniu ognia.

Electronic Arts opublikowało materiał prezentujący najważniejsze informacje o strzelance Battlefield 5. W filmie ujawniono pierwsze detale na temat trybu battle royale, który pojawi się w grze.

Wariant otrzymał nazwę Firestorm. Opcja przeznaczona jest dla 64 graczy podzielonych na 16 czteroosobowe drużyny. Bazowe założenia nie ulegną zmianie względem innych tego typu produkcji - zwycięży zespół, którego członkowie jako jedyni pozostaną przy życiu.

Starcia rozegrają się na „największej mapie w historii cyklu”, a dostępne pole bitwy stopniowo pomniejszy otaczający lokację pierścień ognia. Nie zabraknie przy tym pojazdów oraz obiektów podatnych na zniszczenie. Wariant do tytułu trafi jednak dopiero po premierze.

Film poświęcono również standardowym trybom wieloosobowym - w dniu debiutu gra zaoferuje osiem plansz, w tym osadzonych na terenie Norwegii, Ameryki Północnej, Rotterdamu i Francji. Przybliżono też kluczowe nowości w rozgrywce, a więc na przykład funkcję konstruowania umocnień.

Warto zaznaczyć, że w terminie 6-11 września odbędzie się otwarta beta strzelanki. Dzisiaj zaś zabawę mogą rozpocząć osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe, a także abonenci usług Origin Access i EA Access.

Pełna wersja Battlefield 5 ukaże się 20 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami