Mod do GTA 5 dodaje postać mutanta Magneto

Rzucanie autami, wyrywanie broni i nie tylko.

Internauta o pseudonimie JulioNIB przygotował nową modyfikacę do GTA 5 w wydaniu PC. Projekt wprowadza możliwość pokierowania Magneto - mutantem z komiksów i filmów o grupie X-Men.

Mod pobrać można bezpłatnie za pośrednictwem serwisu GTAXScripting, gdzie dostępna jest też dokładna instrukcja instalacji. Warto jednak zaznaczyć, że do działania wymaga skorzystania z najnowszej wersji narzędzia ScripthookDotNet.

Umiejętnością Magneto jest manipulowanie metalem. Gracze mogą więc rzucać znakami drogowymi i pojazdami w przechodniów oraz wykolejać pociągi. Istnieje także opcja wyrwania przeciwnikom broni z rąk, by następnie strzelić do wrogów.

Poza tym mutant potrafi wygenerować barierę energetyczną, która odbija nadlatujące pociski w kierunku oponentów. Nie zabrakło również zdolności pozwalającej podopiecznemu lewitować w powietrzu.

GTA 5 doczekało się szeregu zróżnicowanych modyfikacji. Jedna z ostatnich dodała do gry wpływające na rozgrywkę realistyczne obrażenia, w tym krwawienie, zapaść płuc, zawał serca i złamanie kości.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami