Twórcy God of War ze studia Sony Santa Monica opublikowali infografikę przedstawiającą zestaw interesujących statystyk na temat dokonań graczy w najnowszej odsłonie przygód Kratosa.

Okazuje się, że łącznie zdobyto 493,240 tysięcy platynowych trofeów. Poza tym użytkownicy zginęli w sumie ponad 690 milionów razy, z czego 94,88 miliona na najwyższym poziomie trudności, który zmienia zachowania i położenie przeciwników.

Deweloperzy ujawnili również, że najczęściej wyposażano bohatera w zbroję Runic Wyrmskin Pauldrons, naramiennik Plated Runeweaver, pas wojenny Runeweaver i talizman ochronny (Talisman of Resolute Protection).

01
Fragment opublikowanej przez twórców God of War infografiki

Poza tym 1,4 miliona razy w pełni udoskonalono topór Lewiatan, a najpopularniejszym ulepszeniem jest Dotyk Hel. Ujawniono też, że w starciach z Sigrun - królową walkirii i najtrudniejszym przeciwnikiem w grze - gracze ginęli średnio 24 razy.

Produkcja zadebiutowała 20 kwietnia, wyłącznie na PS4. „To fantastyczna przygoda, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach” - czytamy w naszej recenzji God of War.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki