W Doom 2 odnaleziono ostatni sekret

Po 24 latach od premiery.

Doom 2 ukazał się prawie 24 lata temu, ale dotychczas nikomu nie udało się odnaleźć ostatniego sekretu. Teraz udało się tego dokonać graczowi posługującemu się pseudonimem Zero Master.

Odkrytym obiektem jest położony na planszy Industrial Zone teleport. Warto jednak zaznaczyć, że był dotychczas znany - do mechanizmu docierano wcześniej, ale wyłącznie za pomocą kodów, co z kolei nie było zaliczane przez grę (dzięki, Rock, Paper, Shotgun).

Włączenie maszyny podczas zwykłej rozgrywki nie należy do łatwych. Okazuje się, że postać musi zostać w odpowiedni sposób wepchnięta na wspomniane urządzenie przez przeciwnika, co pokazuje poniższe nagranie (w okolicach 3. minuty).

Graczowi Zero Master pogratulował John Romero, czyli jeden z głównych projektantów i programistów Dooma 2. Na Twitterze deweloper wyraził podziw dla zastosowanej przez użytkownika sztuczki, która pozwoliła odblokować sekret.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami