Tomasz Gop chwali pokaz Cyberpunk 2077

„CD Projekt wziął temat Cyberpunka i robi to po swojemu”.

Niedawno mieliśmy okazję porozmawiać z Tomaszem Gopem - jednym z najbardziej znanych polskich twórców gier. W wywiadzie ciepło wypowiedział się o publicznym pokazie Cyberpunk 2077, a także docenił pracę deweloperów.

- Obejrzałem gameplay i zastanawiałem się sam: co ja tak naprawdę o nim myślę? To 48-minutowy materiał, więc to nie jest tak, że w ciągu sekundy po obejrzeniu natychmiast wiesz, co o tym myślisz. Poza tym, że jest naprawdę „wow”, to nic dziwnego. CD Projekt nie schodzi przecież poniżej pewnego poziomu i już pewnie nigdy nie zejdzie - tłumaczy Gop.

Producent przyznaje, że fantasy to temat, z którym ma więcej doświadczenia niż z futurystycznym uniwersum cyberpunka. Mimo to, dostrzega specyficzną strategię twórców produkcji.

cp9

- Takie gry [jak Cyberpunk 2077 - dop. red.] podobają się dziś praktycznie/prawie każdemu graczowi. To prawdopodobnie najbezpieczniejszy sposób inwestycji pieniędzy, które CD Projekt wydaje na Cyberpunka - żeby zrobić grę przekrojową. Grę „o wszystkim, dla wszystkich”.

- Oczywiście, znajdzie się sceptyk, który powie, że dla wszystkich znaczy dla nikogo, ale ej! Jednak jest więcej tych, którym się to podoba! - tłumaczy.

- CD Projekt wziął temat Cyberpunka i robi to po swojemu, z własnym twistem - tak aby zadowolić nie tylko fanów i ortodoksów świata, ale też pokazać swoje spojrzenie. Nie chodzi tu tylko o grafikę, ale i fabułę. CD Projekt jest przecież fabularnie jednym z najmocniejszych, jeśli nie najmocniejszym studiem na świecie - dodaje.

Kilka dni temu o pokazie Cyberpunk 2077 wypowiedział się również Adrian Chmielarz. Producent docenił kilka aspektów dema, ale skrytykował świat, bohaterów i wybory.

Pełną treść wywiadu z Tomaszem Gopem opublikujemy już niedługo.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami