Aktywna w mediach społecznościowych producentka serialu Wiedźmin realizowanego dla Netflixa - Lauren S. Hissrich - ustawiła fotografię z zamkiem w Ogrodzieńcu jako tło swojego profilu na Twitterze.

Zobacz koniecznie: Wiedźmin Netflixa kręcony na polskim zamku - ruszyły zdjęcia

Wiemy, że zdjęcia do produkcji odbędą się między innymi na terenie Polski. Grafika może więc sugerować, że jednym z wybranych miejsc jest okolica wspomnianego zamku we wsi Podzamcze. Więcej o tej i innych lokacjach nadających się do nakręcenia Wiedźmina napisaliśmy w osobnym artykule.

ogr
Wygląda na to, że polski zamek spodobał się Hissrich

Warto też wspomnieć, że showrunnerka w kwietniu odwiedziła też zamek w Rabsztynie, co udokumentowała na Twitterze.

Lauren S. Hissrich opublikowała także wpis, który sugeruje, że scenariusz serialu jest już blisko ukończenia.

„Pamiętacie, kiedy tweetowałam jak szalona, a ktoś powiedział mi, żebym przestała i poszła tworzyć scenariusz?” - napisała producentka, dodając hashtagi „Wiedźmin” oraz „finał”.

Zdjęcia do serialu Wiedźmin startują 5 listopada. Widzieliśmy już kilka przesłuchań do roli Geralta i Yennefer, a nawet Renfri.

Zobacz też: Najlepsze seriale Netflix Original - Ranking 2018

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz