Polskie czołgi już w World of Tanks

Jest też nowa mapa.

Zgodnie z zapowiedzią z początku miesiąca, World of Tanks otrzymało aktualizację 1.1, a wraz z nią nową linię polskich czołgów. Firma Wargaming poinformowała też, że w grze jest 3 684 546 zarejestrowanych Polaków.

Na pierwszych czterech poziomach nowego drzewka technologicznego znajdują się lekkie 4TP, 7TP, 10TP i 14TP, a kolejne reprezentują modele średnie: 25 TP KSUST II oraz zaprojektowane przez Edmunda Habicha jednostki 40TP i 45TP.

Zobacz: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Na najwyższe poziomy trafił natomiast ciężki sprzęt powstały na bazie dokumentów odnalezionych w archiwach polskich instytutów naukowych - czołgi 53TP Markowskiego, 50 TP Tyszkiewicza i 60TP Lewandowskiego.

Są też czołgi premium. To nowy 50TP prototyp oraz Pantera „Pudel”, zdobyta przez Powstańców Warszawskich. Polskie maszyny wyróżniają wysokie obrażenia na pojedynczy strzał i wysoka wartość depresji (opuszczania) dział.

Wprowadzono mapę „Studzianki” - lokację opartą na największej bitwie pancernej, którą stoczono w Polsce w trakcie II wojny światowej. Podczas rozgrywki usłyszymy utwór „W moim ogródecku”, nagrany przez zespół Żywiołak.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami