Gameplay z Cyberpunk 2077 oglądało na żywo niemal pół miliona osób

Najchętniej wybierana transmisja na Twitchu.

Blisko pół miliona osób oglądało publiczny pokaz rozgrywki z Cyberpunk 2077 na Twitchu - informuje portal GitHyp, który zajmuje się analizą danych ze wspomnianego portalu i Steama.

Na oficjalnym kanale CD Projekt Red w serwisie streamingowym zagościło w najwyższym punkcie 288 tysięcy widzów, jednak jeżeli wliczymy transmisje pośrednie, liczba zwiększa się już do 459 tysięcy jednocześnie oglądających rozgrywkę osób.

Oznacza to, że Cyberpunk 2077 był najchętniej oglądaną przedwczoraj grą na Twitchu, wygrywając nawet z Fortnite, które osiągnęło wynik na poziomie 305 tysięcy widzów.

cp12
Udało się przyciągnąć uwagę

GitHyp informuje ponadto, że polska transmisja stała się najczęściej oglądanym streamem niewydanej jeszcze gry w bieżącym roku, przebijając pierwsze spojrzenia na God of War (283 tys.), Sea of Thieves (259 tys.) i Call of Duty: Black Ops 4 (204 tys.).

Na Twitchu zapis nagrania odtworzyło prawie 100 tysięcy osób, a oficjalny materiał na YouTube to w momencie pisania wiadomości niemal 5 milionów wyświetleń.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Arkane Studios nie porzuciło Dishonored

Zapewnia przedstawiciel firmy.

Marvel's Avengers z niepełnosprawną superbohaterką

W sesjach motion capture brała udział osoba na wózku

Pierwsza gra twórców Dishonored dostępna za darmo

Arx Fatalis bezpłatnie z okazji 20-lecia studia Arkane.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami