Cyberpunk 2077 pozwoli wyłączyć liczby informujące o zadanych obrażeniach

Oraz inne elementy interfejsu.

Twórcy Cyberpunk 2077 potwierdzili, że powstająca produkcja pozwoli wyłączyć pojawiające się nad przeciwnikami liczby informujące o zadanych przez postać obrażeniach.

Po obejrzeniu pierwszego pokazu rozgrywki, część graczy na forum studia CD Projekt Red zapytało, czy w planach jest funkcja dezaktywowania cyfr unoszących się nad wrogami. W odpowiedzi moderator o pseudonimie Sardukhar zacytował wypowiedź Marcina Momota, który odpowiada za kontakt z fanami.

- Dokładnie taki jest nasz plan. Wiele elementów interfejsu użytkownika (w tym liczby informujące o zadanych obrażeniach) będzie opcjonalnych - stwierdził przedstawiciel polskiego zespołu (dzięki, PC Gamer).

W opinii wielu osób cyfry nad oponentami utrudniają wczucie się w wykreowany przez twórców świat przedstawiony. Podobny problem dotyczy sieciowego Anthem, które jednak też umożliwi wyłączenie danych o obrażeniach.

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest znana. Warto jednak zaznaczyć, że prezentacja pierwszych fragmentów rozgrywki cieszyła się dużą popularnością - transmisję w serwisie Twitch śledziło na żywo niemal pół miliona internautów.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Captain Tsubasa - premiera w sierpniu, jest nowy zwiastun

Rise of New Champions zadebiutuje na PC, PS4 i Switch.

Games with Gold: czerwiec 2020 - pełna oferta

Shantae and the Pirate' s Curse, Destroy All Humans i inne.

The Last of Us 2 zakazane na Bliskim Wschodzie?

Gracze nie mogą zamówić tytułu w arabskim PS Store.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami