Polowanie na Meduzę w nowym zwiastunie Assassin's Creed Odyssey

Jak doszło do walki z bossem?

Ubisoft opublikował kolejny zwiastun Assassin's Creed Odyssey. Widzieliśmy już fragment rozgrywki z walki z mityczną Meduzą, a teraz twórcy opowiadają, jak doszło do starcia.

Deweloperzy przekonują, że na tego typu potyczki nie natrafimy przypadkiem i są to walki zarezerwowane dla rozwiniętych bohaterów. Użycie liczby mnogiej sugeruje, że Meduza to nie jedyny mitologiczny boss, którego spotkamy w Odyssey.

W materiale Alexios ratuje młodą Bryce z rąk oprawców, dzięki czemu dziewczyna może zaprowadzić bohatera śladem greckiego monstrum. Postaci przemierzają skamieniały las, wypełniony ludźmi zamienionymi w posągi.

Meduzy strzegą jednak wrota, do których należy najpierw znaleźć klucz. Podczas poszukiwań możemy się natknąć na starożytne groby z pułapkami, rozwiązać zagadkę plamy krwi pod opuszczoną łodzią czy spalić magazyny lokalnego despoty, dzięki czemu zdobędziemy odpowiedni poziom do konfrontacji z Gorgoną.

Podczas walki Meduza potrafi się teleportować, atakować piorunami, przyzywać pomagierów i oczywiście zamieniać w kamień.

Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami