Cyberpunk 2077 - wstępne spojrzenie na kreator postaci

Wygląd i biografia bohatera.

Opublikowany wczoraj pierwszy pełnoprawny fragment rozgrywki z Cyberpunk 2077 to szansa na przyjrzenie się różnym elementom gry, w tym kreacji postaci. CD Projekt Red zastosował edytor, w którym tworzymy uproszczoną biografię bohatera.

Protagonista może być mężczyzną lub kobietą. Po wybraniu płci, decydujemy, kto był idolem postaci w dzieciństwie. Następnie wybieramy jedno kluczowe wydarzenie z życia. Zaprezentowano trzy: śmierć brata lub siostry, ucieczka z rodzinnego domu i pierwsze zabójstwo.

Mamy też wpływ na motywację bohatera dotyczącą zamieszkania w Night City. To niedokończone sprawy, były kochanek lub „coś do udowodnienia”. Na ekranie biografii pojawiają się też inne dane, jak edukacja lub przekonania, ale nie wiadomo, czy gracz ma na nie wpływ.

Zmodyfikujemy też wygląd postaci, zmieniając atrybuty twarzy i włosy. Wpłyniemy też na kolor skóry, blizny, tatuaże i makijaż.

Ostatnia zakładka kreatora postaci to statystyki. Rozdzielimy punkty między siłą, kondycją, inteligencją, refleksem, umiejętnościami technicznymi a statystyką „cool”. Brak określonych klas postaci - deweloperzy zapewniają, że Cyberpunk 2077 zaoferuje „płynny system klas”.

Wciąż nie znamy daty premiery. Gra zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Captain Tsubasa - premiera w sierpniu, jest nowy zwiastun

Rise of New Champions zadebiutuje na PC, PS4 i Switch.

Games with Gold: czerwiec 2020 - pełna oferta

Shantae and the Pirate' s Curse, Destroy All Humans i inne.

The Last of Us 2 zakazane na Bliskim Wschodzie?

Gracze nie mogą zamówić tytułu w arabskim PS Store.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami