Cyberpunk 2077 nie tylko dla wielbicieli strzelanek

Specjalne bronie ułatwią trafianie.

Dzięki specjalistycznym broniom, Cyberpunk 2077 będzie odpowiedni nie tylko dla osób preferujących strzelanki - wynika z wywiadu udzielonego portalowi GameSpot przez jednego z twórców produkcji.

Uzbrojenie w grze podzielono na 3 kategorie: Power, Tech i Smart, przy czym ostatni rodzaj zaprojektowano dla osób, które wolą pozostawić celowanie i trafianie wrogów inteligentnym broniom.

- Cyberpunk 2077 to RPG. Rozumiemy, że niektórzy wielbiciele gatunku mogą nie czuć się komfortowo w walce opartej na refleksie. Dlatego opracowaliśmy bronie typu Smart - tłumaczy Kyle Rowley, szef działu projektowego.

cp4
Nawet dziecko może strzelać w Cyberpunk 2077

- Każdy może je podnieść i swobodnie używać, niezależnie od wypracowanych umiejętności efektywnego trafiania przeciwników w głowę i od przywiązania do strzelanek wymagających szybkich reakcji. Staramy się trafić do obu grup odbiorców - dodaje.

Deweloper przypomina, że Cyberpunk 2077 to RPG z elementami strzelanki, a nie odwrotnie. Gra zaoferuje złożony system rozwoju postaci i „inne elementy, których oczekujemy od gry CD Projekt Red”.

Rowley wspomniał też o wpływie Wiedźmina 3 na Cyberpunk 2077. Mimo że potyczki w grach znacznie się różnią, doświadczenie zdobyte podczas projektowania Dzikiego Gonu przekłada się na starcia w futurystycznej grze, szczególnie biorąc pod uwagę walkę wręcz.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Captain Tsubasa - premiera w sierpniu, jest nowy zwiastun

Rise of New Champions zadebiutuje na PC, PS4 i Switch.

Games with Gold: czerwiec 2020 - pełna oferta

Shantae and the Pirate' s Curse, Destroy All Humans i inne.

The Last of Us 2 zakazane na Bliskim Wschodzie?

Gracze nie mogą zamówić tytułu w arabskim PS Store.

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami