Gameplay z FIFA 19 przedstawia kampanię Droga do sławy

Alex Hunter w Realu Madryt.

Serwis IGN opublikował zarejestrowane podczas targów Gamescom fragmenty rozgrywki z powstającej gry FIFA 19. Nagranie przedstawia ujęcia z kampanii fabularnej o nazwie Droga do sławy.

Materiał rozpoczyna przerywnik filmowy pokazujący Alexa Huntera rozmawiającego ze swoim przyjacielem Dannym Williamsem. Bohaterowie dyskutują obserwując jednocześnie transmisję z losowania drużyn do Ligi Mistrzów.

W dalszej części wideo zaprezentowano między innymi grę treningową rozegraną w szatni Realu Madryt - wyzwanie polegało na podawaniu piłki do kolegów z zespołu. Nie zabrakło też właściwego meczu, w którym „Królewscy” zmierzyli się z Manchesterem United.

Najnowsza odsłona piłkarskiego cyklu jest zwieńczeniem losów Huntera. W trakcie kampanii fabularnej gracze otrzymają jednak możliwość pokierowania także dwoma innymi postaciami - wspomnianym Dannym i siostrą Alexa o imieniu Kim.

FIFA 19 zadebiutuje 28 września na PC oraz konsolach obecnej i poprzedniej generacji. Wszystkie najważniejsze nowości - w tym innowacyjne tryby rozgrywki - szczegółowo opisaliśmy w naszym zestawieniu.

Zobacz: FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami